Litery przestrzenne

Litery ze styroduru

Bardzo kreatywnym i fantastycznym materiałem do tworzenia identyfikacji wizualnej dla naszych klientów są litery przestrzenne ze styroduru. Jest to materiał, który dzięki maksymalnej podatności na obróbkę jest idealny do tworzenia zróżnicowanych kształtów. Ogranicza nas tylko własna wyobraźnia. Litery mogą być grubości od 2 do 10 cm. Między innymi można z niego stworzyć litery przestrzenne, logo firmy, znaki czy figury.

Styrodur jest materiałem lekkim, a zarazem fantastycznie wytrzymałym i odpornym na warunki atmosferyczne (mróz, deszcze). Nadaje się do użytku wewnątrz jak i na zewnątrz budynków. Może być montowany do ściany bezpośrednio lub na dystansach. Bardzo dobrze daje się malować z użyciem farb akrylowych lub silikatowych (w dowolnym kolorze z palety RAL). Dodatkowym atutem liter przestrzennych ze styroduru jest możliwość wykonania frontu z innych materiałów, jak pleksi, pcv, dibond czy lustro.

Litery z dibondu, plexi, akrylu lub pcw

Podobnie jak litery ze styroduru – literom z pleksi czy dibondu możemy nadać dowolny kształt. Polecamy je szczególnie do eleganckich wykończeń wewnątrz i na zewnątrz budynków. Bardzo trwałe, lekkie i niesłychanie efektowne. Można je montować bezpośrednio do ściany lub też na specjalnych dystansach (co dodaje im efektu trójwymiarowości). Dysponujemy bardzo szeroką gamą kolorystyczną, a dobór grubości materiału jest w zakresie od 2 do 10 mm.

Przykłady