Kasetony świetlne

Jedna z naszych specjalności jest wykonywanie kasetonów świetlnych. Nie ma dla nas ograniczeń jeśli chodzi o format i formę. Są doskonałym rozwiązaniem zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz budynku. Polecamy szczególnie tam, gdzie ważna jest ekspozycja loga lub nazwa firmy.

Kasetony wykonujemy tradycyjnie z profili aluminiowych i frontu z pleksi lub poliwęglanu oraz kasetony z dibondu. 

Kasetony klasyczne (tradycyjne) – są to kasetony o kształcie prostokąta. Rama z profili aluminiowych może zostać pomalowana na dowolny kolor. Oświetlenie led, może zawierać czujnik zmierzchowy lub czasowy. 

Kasetony z dibondu o prostokątnym kształcie. Front i boki wykonane z nafrezowanej i pozaginanej płyty dibondu, na konstrukcji z aluminium. Efekt podświetlenia uzyskujemy poprzez wycięcie we froncie kasetonu napisu lub grafiki (i podświetleniu wyciętego miejsca). Posiadamy bardzo szeroką paletę kolorystyczną płyt dibondu. Mocowane jest oświetlenie led – może zawierać czujnik zmierzchowy lub czasowy.

Kasetony specjalne – jest to oferta skierowana do tych, którzy szukają niebanalnych rozwiązań. Nie ogranicza nas żadna określona forma. Kaseton może przybrać postać okręgu, trójkąta, trapezu czy wielokształtu. Oświetlenie led, może zawierać czujnik zmierzchowy lub czasowy.

Występują w opcji dwustronnej lub jednostronnej. Wszystkie nasze kasetony są podświetl